16.10.2019

Слободян Віталій Васильович

старший викладач, підполковник м/с запасу

У 1978 року поступив на перший курс Вінницького медичного училища ім. Д.К. Заболотного на фельдшерський факультет. Після закінчення в 1982 році медичного училища до призиву в Збройні Сили працював фельдшером Яришівського фельдшерсько-акушерського пункту в селі Яришівка Тиврівського району Вінницької області.

В травні 1982 році був призваний на строкову військову службу. Службу проходив на посаді санітарного інструктора 23 Спортивного клубу армії в Польщі.

В 1983 році поступив на факультет підготовки лікарів для Військово-Повітряних Сил Ленінградської Військово-медичної академії ім. С.М. Кірова. Спеціальність – лікувальна справа.

Після закінчення в 1989 році академії проходив службу в Збройних Силах на посадах начальника медичного пункту, начальника медичної служби частини, заступника начальника оперативно-медичного управління Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Службу закінчив у званні підполковник медичної служби.

З квітня 2008 року, після звільнення зі служби, по вересень 2015 року працював в Департаменті цивільного захисту Вінницької обласної державної адміністрації на посадах провідного спеціаліста відділу цивільного захисту, заступника начальника управління – начальника відділу цивільного захисту, організації навчання населення та інформаційної взаємодії, старшого інспектора відділу цивільного захисту.

З вересня 2015 по травень 2016 року працював інспектором цивільного захисту на Комунальному підприємстві Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго».

З 2017 року прийнятий на посаду викладача кафедри медицини катастроф та військової медицини.