15.10.2019

Шевчук Анатолій Михайлович

доцент, к.психол.н., полковник у відставці

Після закінчення у 1996 р. Вінницького державного медичного університету  ім. М.І. Пирогова працював лікарем-інтерном по психіатрії Вінницької психоневрологічної лікарні ім. академіка О.І. Ющенка, з 1997 р. по 1999 р. проходив навчання в клінічній ординатурі  на кафедрі психіатрії Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

З 1984  по 1986 р.  проходив службу в Збройних силах, з 2000 по 2017 року в Державній пожежній охороні МВС України, Міністерстві надзвичайних ситуацій  України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій.  Звільнився  у званні полковника служби цивільного захисту.

У 2012 р. закінчив Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», за спеціальністю – правознавство. У 2013 році закінчив ад’юнктуру при кафедрі прикладної психології Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), у тому ж році захистив дисертацію та отримав ступінь  кандидата  психологічних наук за спеціальністю 19.00.09 «Психологія діяльності в особливих умовах». Тема дисертації: «Особистісні зміни у постраждалих унаслідок надзвичайної ситуації».

З 11.2014 р. викладач кафедри травматології та ортопедії  з курсом медицини катастроф та БЖД за сумісництвом,  з 2018 року доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини.

У 2016 році пройшов навчання, з отримання відповідного свідоцтва, на базі Української військово-медичної академії «Методика викладання військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби». У 2018 р. закінчив   міжнародні курси  BLS (Basic Life Support), у  2019 р. BLS Instructor candidatei та  Prehospital Trauma Life Support, курси Stop the Bleed. Є членом Науково-методичної ради вищих навчальних закладів Вінницької області з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Асоціації превентивної та антиейджинг медицини, Асоціації психіатрів України.

Автор та співавтор  35 вітчизняних та міжнародних  наукових праць.