Поляруш Влада Володимирівна

старший викладач, заслужений раціоналізатор України

Поляруш Влада Володимирівна закінчила з відзнакою у 1990 році Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова,  працювала лікарем-інтерном обласної психіатричної лікарні ім. акад. Ющенка. З 1994 року – по листопад 2002 року працювала викладачем Вінницького медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного. 3 листопада 2002 року – по нині викладач курсу медицини катастроф та безпеки життєдіяльності. Науково-педагогічний стаж – 22 роки. Має кваліфікацію практичного психолога після закінчення факультету практичної психології Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

В.В. Поляруш автор та співавтор понад 170 наукових та навчально-методичних праць, трьох винаходів та понад 80 рацпропозицій, Учасник ВДНГ України. Заслужений раціоналізатор України.